De Hulk pasta
Deze pasta ziet er misschien wat raar uit maar hij is super lekker en je wordt er super sterk van. Ik denk dat Popeye jaloers zou zijn op deze spinaziepasta!
Ingrediënten:
400 g verse spinazie
1 teentje look
boter
gemalen kaas
1 pakje spekblokjes
peper en zout
500g mascarpone
pasta (macaroni, spirelli)
Bereidingswijze van Hulk pasta:
Smelt de bakboter en doe er één teentje geperste look in. Daar doe je de gewassen spinazie bij. Laat aanstoven tot de spinazie helemaal gekrompen is. Ondertussen goed kruiden met peper en zout.
Doe nu de mascarpone er bij en roer tot je een brij hebt. Mix dit met een staafmixer tot een glad geheel.
Ondertussen mag je al de pasta opzetten en koken tot hij zacht is.
Bak nu je spekblokjes in een beetje boter. Als het spek goed aangebakken is doe je het bij de saus met bakvet en al. Goed roeren door de saus.
Als de pasta klaar is doe je hem ook bij de saus en je roert alles nog eens goed door.
Dit alles gaat in een ovenschaal en daarover strooi je gemalen kaas.
Nu nog een paar minuten in een oven van 200 graden en het is klaar.
Als het uit de oven komt heb je eerst een mooi gegratineerde ovenschaal maar als je het opdient komt er een groene brij te voorschijn!
Goed heet opdienen en liefhebbers kunnen er nog wat parmezaan over doen.